Young koded

Tulia

Tulia Lyrics

Young Koded-Tulia

Yeah yeah(×2)

Walisema mi na we, hatutoweza,
Wakasema mi na we hatutopendana,
Nina kazana nakazana ,kila siku baby yeah
And you know they’re right bila we mi siwezi,
Nina kazana ,nakazana kila siku baby, yeah
And you know they’re right bila ,we mi siwezi
No

Maana kwako nisha ,tulia nimetulia mimi yeah,
Maana kwako nisha tulia,nimetulia mimi yeah
And I found my peace,
Girl I found my peace, in you I found my peace,
Girl I found my peace ,in you I found my peace

Yeah I can ,be your lover baby
Nitakupa unachotaka baby,
I’m on my way home,
My way home back to you,
Corazón

Unafanya moyo wangu unadunda baby
Come closer yeah,
Come closer yeah,
Come closer yeah ,
We ndio nangoja baby
Tuwe mimi na wewe tu
Just me and you

Maana kwako nisha tulia, nimetulia mimi yeah
Maana kwako nisha tulia, nimetulia mimi yeah
And I found my peace
Girl I found my peace in you I found my peace
Girl I found my peace in you I found my peace

We were right they were wrong
We were right they were wrong (×4)
Watanena watanena lakini tunasonga tu
Baby ‘cos me and you
Me and you,
Tumetoka mbali mami yeah

I will never let you go
I will never let you be (never let you)
I will never let you go (never let you go)
I will never let you be
I started with you (I started with you)
Imma finish with you (Imma finish with you)Yeah
I started with you yeh
Imma finish with you
My lady ninapenda wewe tu aye
My lady mimi kwako mimi kwako sitatoka

Maana kwako nisha tulia, nimetulia mimi yeah
Maana kwako nisha tulia, nimetulia mimi yeah
And I found my peace
Girl I found my peace in you I found my peace
G


Related Lyrics

Added by

Zikitu

SHARE

VIDEO

Your email address will not be published.

Search Artists