Wewe Mkuu Lyrics

I don’t know about you
But I am so grateful for
All the things that the Lord has done
He has been so faithful
And so merciful
So gracious in all his ways

I don’t know about you
But I am so grateful for
All the things that the Lord has done
He has been so faithful
And so merciful
So gracious in all his ways

Nakusifu kwa moyo wote
Haubadiliki jana leo na milele
Na milele

Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakusifu
Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakuinua

I don’t know about you
But I am so grateful for
All the things that the Lord has done
He has been so faithful
And so merciful
So gracious in all his ways

I don’t know about you
But I am so grateful for
All the things that the Lord has done
He has been so faithful
And so merciful
So gracious in all his ways

Nakusifu kwa moyo wote
Haubadiliki jana leo na milele
Na milele

Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakusifu
Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakuinua

26 letters are not enough for me
To express what I feel inside
You have been so faithful and so merciful
So gracious in all your ways

26 letters are not enough for me
To express what I feel inside
You have been so faithful and so merciful
So gracious in all your ways

Nakusifu kwa moyo wote
Haubadiliki jana leo na milele
Na milele

(Mimi nakusifu Baba)

Nakusifu kwa moyo wote
Haubadiliki jana leo na milele
Na milele

Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakusifu
Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakuinua

Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakusifu
Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakuinua

Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakusifu
Wewe mkuu pokea sifa
Dunia yote yakuinua


Related Lyrics

Added by

Zikitu

SHARE

VIDEO

Your email address will not be published.

Search Artists