Eko dydda

Sleep wake Up Win

Sleep wake Up Win Lyrics

Sleep Wake Up Win

Mi huamka saa tano!
Nashinda the whole day,
Nimeshinda!nimeshinda tu

Hata nilimarry,1
Sinanga teke!

Acha macho nilegeze!
Niko serious na Yesu ,ndio nisiteleze
Possessing ndio half, Injili itabidi tueneze
Na ka nikupendana, si itabidi nikupendeze
Walking by faith si itabidi nijitembeze!

Buda ni kuomoka,
I’m rich from the ,day niliokoka

My life is like sleep, wake up win!
Repeat sleep, wake up win!
Repeat sleep, wake up win,
Repeat all I do is make honey sweet is my life

Mi huwaga na Jacob mentality
Kufuata word yako ndio hali king
Nilipitia maisha ngumu Ronga wathii
Si niko chini ya Mungu Lord yao wathii

Machachari bro sina Govi !
I’m peaceful sina ugomvi,
Niko juu ya trap si maodi!
Na si juju zetu maombi,

All they do is to try to threaten threaten me
I fight battles when I’m on my knees
I can do all things through Christ who strengthens me ,
Covered with the blood you know what I mean

My life is like sleep!
Repeat sleep, wake up win
Repeat sleep, wake up win
Repeat all I do is make honey sweet is my life

My life is like sleep, wake up win
Repeat sleep, wake up win
Repeat sleep, wake up win
Repeat all I do is make honey sweet is my life


Related Lyrics

Added by

SHARE

VIDEO

Your email address will not be published.

Search Artists